+383 (0)48 100 060

Hapësira parkimi për të gjithë

600 vende parkimi të disponueshme, duke përfshirë 27 vende të dedikuara për personat me aftësi të kufizuara, duke siguruar që do të gjeni gjithmonë një vend.

Ngarkimi i automjeteve elektrike

Go green! Karikoni veturën tuaj elektrike deri sa parkoni ne stacionet e karikimit të parkingut.

Siguri e avancuar

Siguria juaj është prioriteti ynë. Ne ofrojmë mbikëqyrje 24/7 dhe një ekip të përkushtuar sigurie për të mbajtur automjetin tuaj të sigurt.

Opsionet moderne të pagesës

Opsione të përshtatshme pagese dixhitale, duke përfshirë kartat dixhitale të parkimit dhe kioskat e pagesave për një përvojë pa probleme.

Shërbim i jashtëzakonshëm ndaj klientit

Stafi ynë i përkushtuar është këtu për ju gjatë gjithë kohës, 24/7, 365 ditë në vit. Mbështetuni tek ne për të siguruar një përvojë të qetë dhe të këndshme sa herë që parkoni me ne.

Vendndodhje në qendër të qytetit

Ambjenti ynë i parkimit është i vendosur në mënyrë strategjike në zemër të Prishtinës, duke ofruar qasje të lehtë në monumentet kryesore. Parkoni me ne për të eksploruar qytetin pa mundim.

Pse ta zgjedhni Parking Center Prishtina

Në Parking Center Prishtina, konvergjenca e komoditetit, sigurisë dhe modernitetit krijon një përvojë të jashtëzakonshme parkimi. Me mbi 600 hapësira, akses të dedikuar, siguri moderne dhe pajisje miqësore me mjedisin, ne ripërcaktojmë parkimin urban në zemër të Prishtinës. Zbuloni të ardhmen e parkimit me ne.

Kulmi i Komoditetit

Parkim i përshtatshëm, një përvojë pa stres. Komoditet i pa krahasueshëm me akses të lehtë dhe shërbime miqësore për përdoruesit tanë.

Siguri e pakompromis

Siguria juaj është përkushtimi ynë. Përfitoni nga masat më të larta të sigurisë dhe mbikëqyrja gjatë gjithë kohës.

Pajisje moderne

Përjetoni komoditetin me paisjet tona moderne që ju bëjnë qëndrimin tek ne ende më të lehtë.

Pakot Mujore të Parkingut

60 /muaj

Pako Mujore

Orari i Ditës

07:00-19:00

Për parkim jashtë orarit të kësaj pakoje aplikohen tarifat standarde.

40 /muaj

Pako Mujore

Orari i Natës

17:00-08:00

Për parkim jashtë orarit të kësaj pakoje aplikohen tarifat standarde.

100 /muaj

Pako Mujore

24/7

/

Pako për Biznese

Për pako speciale të bizneseve na kontaktoni

Kontaktoni Tani

Karikoni makinën tuaj elektrike në Parking Center Prishtina

Parking Center Prishtina ofron stacione të dedikuara për karikimin e veturave elektrike gjate parkimit.

Përdorni aplikacionin ECHARGE për një zgjidhje të thjeshtë, të përshtatshme dhe të sigurt për nevojat tuaja të karikimit, duke ju lejuar të shijoni qytetin pa u shqetësuar për baterinë e makinës tuaj.

download app

Pyetjet më të shpeshta

Parking Center Prishtina është i hapur 24/7, 365 ditë në vit. Ju mund të hyni në objektin tonë kurdo që keni nevojë për parking të përshtatshëm dhe të sigurt.

Rezervimi i një vendi parkimi është i lehtë! Thjesht vizitoni faqen tonë të internetit, klikoni në butonin "Rezervo" dhe ndiqni hapat tjerë të thjeshtë për të siguruar paraprakisht vendin tuaj të parkimit ose na kontaktoni në +38348100060 apo [email protected]

Po, ne ofrojmë stacione të karikimit të automjeteve elektrike për të akomoduar shoferët e vetëdijshëm për mjedisin. Këto stacione janë të vendosura në mënyrë të përshtatshme brenda objektit të parkimit.

Nëse e keni humbur kartën tuaj të parkimit, ju lutemi mos u shqetësoni. Thjesht kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit në Parking Center Prishtina ose na kontaktoni në 048 100 060, dhe ne do t'ju ndihmojmë në zgjidhjen e situatës dhe sigurimin e një procesi të qetë daljeje.

Siguria juaj është prioriteti ynë. Objekti ynë i parkimit përmban mbikëqyrje 24/7, një ekip të përkushtuar sigurie dhe sisteme moderne sigurie për të garantuar sigurinë e automjetit tuaj.

Po, objekti ynë është i pajisur për të akomoduar automjeteve me lartësi maksimale deri në 2.30 metra.

Po, ne lejojmë parkimin gjatë natës në Parking Center Prishtina. Objekti ynë funksionon 24/7, duke ju lejuar fleksibilitetin për të parkuar gjatë natës nëse është e nevojshme.

Absolutisht. Parking Center Prishtina është e përkushtuar për qasjen e të gjithëve. Ne ofrojmë hapësira parkimi të dedikuara për personat me aftësi të kufizuara pranë hyrjeve të objektit për lehtësinë tuaj.

Absolutisht! Ne kemi një shumëllojshmëri ofertash mujore të përshtatura për parkuesit e shpeshtë. Për informacion të detajuar mbi ofertat tona aktuale, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit ose na kontaktoni përmes telefonit ose emailit. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar!

Absolutisht! Ne kemi përcaktuar hapësira për parkim të motoçikletave në kuadër të Parking Center Prishtinë. Këto zona janë krijuar për të akomoduar motoçikletat në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme.

Nuk ka kohëzgjatje maksimale të parkimit për një qëndrim të vetëm. Mund të parkoni për aq kohë sa ju nevojitet, qoftë kjo një vizitë e shkurtër apo një periudhë e zgjatur.

Ne ofrojmë opsione fleksibël pagese në parkingun nëntokësor të Prishtinës, duke përfshirë pagesa me para në dorë, pagesa me kartë krediti dhe faturim për bizneset. Qëllimi ynë është të sigurojmë komoditetin tuaj kur paguani tarifat tuaja të parkimit.

Parku ynë

Parku ynë ofron një ikje të qetë në zemër të qytetit. Ky oaz i gjelbër, i stolisur me pemë dhe bimë të ndryshme, ofron një mjedis të qetë ku vizitorët mund të çlodhen, të bëjnë një shëtitje të qetë ose thjesht të shijojnë një moment qetësie në mes të mjedisit të zhurmshëm urban. Me pamjet e tij piktoreske dhe bukurinë natyrore, parku plotëson objektin tonë modern të parkimit nëntokësor, duke përmirësuar përvojën e qytetit për të gjithë.

Kurseni kohë duke rezervuar online!

Rezervo një vend

Ju lutemi plotësoni këtë formular.

  Emri & Mbiemri *

  E-mail *

  Zgjedh Pakon *

  Numri i tabelave *

  Data e fillimit të pakos *

  Numri i telefonit *

  Mesazhi Juaj (opsional)

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  Ballina - 038 Parking Center