+383 (0)48 100 060

Për Ne

Ballina / Për Ne

Parkim Urban pa mundim

Zbuloni komoditet të pakrahasueshëm në Parking Center Prishtina, me vendndodhje strategjike në zemër të Prishtinës. Objekti ynë më i avancuar ofron mbi 600 vende parkimi, duke përfshirë opsione të aksesueshme, duke siguruar që ju të gjeni gjithmonë vendin e përsosur. Me hyrje dhe dalje efikase, pajisje miqësore me mjedisin dhe shërbim ndaj klientit 24/7, ne jemi të përkushtuar ndaj parkimit pa probleme.

Angazhimi ynë për komoditetin tuaj shkon përtej vendndodhjes. Ne kemi integruar sensorë inteligjentë parkimi dhe mënyra të gjithanshme pagese, duke përfshirë paratë, kartat e kreditit dhe faturimin e biznesit. Në Parking Center Prishtina, ne jemi këtu për ta bërë të këndshme vizitën tuaj në qytetin tuaj.

Kulmi i Komoditetit

Parkim i përshtatshëm, një përvojë pa stres. Komoditet i pa krahasueshëm me akses të lehtë dhe shërbime miqësore për përdoruesit tanë.

Siguri e pakompromis

Siguria juaj është përkushtimi ynë. Përfitoni nga masat më të larta të sigurisë dhe mbikëqyrja gjatë gjithë kohës.

Pajisje moderne

Përqafoni modernitetin në maksimum. Zbuloni komoditetet dhe shërbimet më të fundit të dizajnuara për komoditetin tuaj.

600

Hapësira për parkim

120

Kamera vëzhgimi

27

Vende parkimi për persona me aftësi të kufizuara

24/7

Shërbimi ndaj klientit

Bizneset që Operojnë në Parking Center Prishtina

Nga shërbimet unike deri tek përvojat e jashtëzakonshme, objekti ynë është shtëpia e një komuniteti dinamik të ndërmarrjeve, secila duke shtuar shijen e saj të veçantë në atmosferën e përgjithshme.

Parku ynë

Parku ynë ofron një ikje të qetë në zemër të qytetit. Ky oaz i gjelbër, i stolisur me pemë dhe bimë të ndryshme, ofron një mjedis të qetë ku vizitorët mund të çlodhen, të bëjnë një shëtitje të qetë ose thjesht të shijojnë një moment qetësie në mes të mjedisit të zhurmshëm urban. Me pamjet e tij piktoreske dhe bukurinë natyrore, parku plotëson objektin tonë modern të parkimit nëntokësor, duke përmirësuar përvojën e qytetit për të gjithë.

Hapësira të bollshme parkimi

Mbi 600 vende parkimi në dispozicion, duke përfshirë 27 vende të dedikuara për personat me aftësi të kufizuara, duke siguruar që ju të gjeni gjithmonë një vend.

Karikimi i automjeteve elektrike

Go green with ease! Shijoni stacionet e karikimit të automjeteve elektrike për t'u ndezur ndërsa parkoni.

Shërbim i jashtëzakonshëm ndaj klientit

Stafi ynë i përkushtuar është këtu për ju gjatë gjithë kohës, 24/7, 365 ditë në vit. Mbështetuni tek ne për të siguruar një përvojë të qetë dhe të këndshme sa herë që parkoni me ne.

Mundësi moderne të pagesës

Opsione të përshtatshme pagese dixhitale, duke përfshirë kartat dixhitale të parkimit dhe kioskat e pagesave për një përvojë pa probleme.

Siguri e avancuar

Siguria juaj është prioriteti ynë. Ne ofrojmë mbikëqyrje 24/7 dhe një ekip të përkushtuar sigurie për të mbajtur automjetin tuaj të sigurt.

Vendndodhje kryesore ne qendër të qytetit

Objekti ynë i parkimit ndodhet në mënyrë strategjike në zemër të Prishtinës, duke ofruar qasje të lehtë në pikat kryesore të referimit. Parkoni me ne për të eksploruar qytetin pa mundim.

Pyetjet më të shpeshta

Parking Center Prishtina është i hapur 24/7, 365 ditë në vit. Ju mund të hyni në objektin tonë kurdo që keni nevojë për parking të përshtatshëm dhe të sigurt.

Rezervimi i një vendi parkimi është i lehtë! Thjesht vizitoni faqen tonë të internetit, klikoni në butonin "Rezervo" dhe ndiqni hapat tjerë të thjeshtë për të siguruar paraprakisht vendin tuaj të parkimit ose na kontaktoni në +38348100060 apo [email protected]

Po, ne ofrojmë stacione të karikimit të automjeteve elektrike për të akomoduar shoferët e vetëdijshëm për mjedisin. Këto stacione janë të vendosura në mënyrë të përshtatshme brenda objektit të parkimit.

Nëse e keni humbur kartën tuaj të parkimit, ju lutemi mos u shqetësoni. Thjesht kontaktoni ekipin tonë të shërbimit të klientit në Parking Center Prishtina ose na kontaktoni në 048 100 060, dhe ne do t'ju ndihmojmë në zgjidhjen e situatës dhe sigurimin e një procesi të qetë daljeje.

Siguria juaj është prioriteti ynë. Objekti ynë i parkimit përmban mbikëqyrje 24/7, një ekip të përkushtuar sigurie dhe sisteme moderne sigurie për të garantuar sigurinë e automjetit tuaj.

Po, objekti ynë është i pajisur për të akomoduar automjeteve me lartësi maksimale deri në 2.30 metra.

Po, ne lejojmë parkimin gjatë natës në Parking Center Prishtina. Objekti ynë funksionon 24/7, duke ju lejuar fleksibilitetin për të parkuar gjatë natës nëse është e nevojshme.

Absolutisht. Parking Center Prishtina është e përkushtuar për qasjen e të gjithëve. Ne ofrojmë hapësira parkimi të dedikuara për personat me aftësi të kufizuara pranë hyrjeve të objektit për lehtësinë tuaj.

Absolutisht! Ne kemi një shumëllojshmëri ofertash mujore të përshtatura për parkuesit e shpeshtë. Për informacion të detajuar mbi ofertat tona aktuale, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit ose na kontaktoni përmes telefonit ose emailit. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar!

Absolutisht! Ne kemi përcaktuar hapësira për parkim të motoçikletave në kuadër të Parking Center Prishtinë. Këto zona janë krijuar për të akomoduar motoçikletat në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme.

Nuk ka kohëzgjatje maksimale të parkimit për një qëndrim të vetëm. Mund të parkoni për aq kohë sa ju nevojitet, qoftë kjo një vizitë e shkurtër apo një periudhë e zgjatur.

Ne ofrojmë opsione fleksibël pagese në parkingun nëntokësor të Prishtinës, duke përfshirë pagesa me para në dorë, pagesa me kartë krediti dhe faturim për bizneset. Qëllimi ynë është të sigurojmë komoditetin tuaj kur paguani tarifat tuaja të parkimit.

Kurseni kohë duke rezervuar online!

Rezervo një vend

Ju lutemi plotësoni këtë formular.

  Emri & Mbiemri *

  E-mail *

  Zgjedh Pakon *

  Numri i tabelave *

  Data e fillimit të pakos *

  Numri i telefonit *

  Mesazhi Juaj (opsional)

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  Për Ne - 038 Parking Center